Promet
249.Rondo Merkator center Pobrežje
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Istrska ulica 49, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 17.03.2016
Objavil: Matjaž Zavec

Opis

V ločilni otokih se je nabral pesek, katerega bi bilo potrebno pri rednih vzdrževanjih očistiti.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Matjaž Zavec

17.03.2016
Location

Zaključeno

Po končani zimski službi izvajamo čiščenje (pometanje) javnih prometnih površin. Tako bo v sklopu pometanja po zimski sezoni 2015/2016 očiščen tudi omenjen rondo.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

23.03.2016