Promet
248.Divje parkiranje, uničene in nevzdrževane zelenice
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Prežihova ulica 12, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 16.03.2016
Objavil: Aleš Dover

Opis

Na Prežihovi ulici mariborska klasika, divlje parkiranje prek pločnika na zelenico, ki to več ni saj je že uničena. Ki je sveda nihče niti ne kosi ali kako drugače vzdržuje. Mogoče bi par lesnih količkov rešilo problem?

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Aleš Dover

16.03.2016
Location

Zaključeno

Nelegalno parkiranje na Prežihovi ulici nam je dobro poznano. Gre za objestnost voznikov, ki so javno zelenico že močno uničili in jo bo potrebno ustrezno sanirati. Količki oziroma druge prepreke so začasna rešitev, ki pa nam močno otežuje vsa nadaljnja vzdrževalna dela (predvsem košnjo) zato se te prakse ne poslužujemo. Dejstvo je, da je vzrok za nastalo situacijo prekrškovnega značaja zato bodo redarji Medobčinskega redarstva Maribor napoteni, da to točko vključijo v načrte svojih rednih pregledov.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

24.03.2016