Promet
244.Vrtec Tomšičeva Parkiranje
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Tomšičeva ulica 34, 2000 Maribor
Objavljeno: 08.03.2016
Objavil: Alen Bmw

Opis

Mislim, da bi bil cas nekaj ukrenit okoli parkirisca vrtca v Tomsicevi ulici, saj to ze postaja nocna mora, nekulturnih starsev, nasproti vrtca so zbili kolicek, da se lahko parkiravajo na travo in pes pot, blokirajo dovoz v Neratovo ulico, med njihovim parkiravanjem, cisto na plocnik ob rob zidu vrtca, morajo prakticno otroci in ostali pesci, hodit po cestiscu ali robu cestisca, glede na to da je za vrtcem in naprej v Dominkusovi ulici urejeno parkirisce, mislim, da bi bilo potrebno zascitit plocnik vrtca z dolocenimi kolicki, prav tako popravit kolicke, cez cesto v Neretovo ulici, da bi bilo parkiranje po travniku onemogoceno, saj tud mestno redarstvo nemore ves dan tukaj strazit, prav tako pa se pripeljejo in samo ustno opozorijo, je pa vsak delovni dan vedno vec avtov, tam parkiranih. Mislim, da bi starsi trebali bit vzor, kar pa niso, zato postavit kolicke, ki bodo le to parkiranje onemogocili.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Alen Bmw

08.03.2016
Location

Zaključeno

Dostop na zelenico sprehajalne poti bo ponovno zaprt s fizičnimi preprekami za vožnjo. Kock, stebričkov ali podobnih arhitektonskih ovir na pločniku ne bomo postavljali, saj je parkiranje na pločniku s splošnim predpisom prepovedano.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

11.03.2016