Promet
243.Manjkajočo kamni-ovire pred Kolosejem
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Ulica slovenske osamosvojitve 21, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 04.03.2016
Objavil: Aleš Dover

Opis

Pred Kolosejem manjkajo kamni - ovire, ki prerečujejo dostop avtomobilom na pločnik. Tega prometni oglednik ne opazi. Ali pa za to ni pristojen, ker to je že pločnik?
Upam, da za nadomestitev nekaj kamnov ne bo potrebno čakati sprejema proračuna za leto 2016.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Aleš Dover

04.03.2016
Location

Zaključeno

O poškodbi (odstranitvi kamnov-ovir) na pločniku pred Kolosejem smo obvestili koncesionarja podjetje Nigrad d.d. in jim naročili, da površino vzpostavijo v prvotno stanje v najkrajšem možnem času.
Opozorili smo tudi na delo preglednika, saj je pločnik del cestnega telesa, na katerem nastale poškodbe mora le ta zaznati.
Za opozorilo se vam zahvaljujemo.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

11.03.2016