Promet
168.Krožišče Mladinska-Vrbanska-Kosarjeva
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Vrbanska cesta 25, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 23.12.2015
Objavil: Borut Jurišić

Opis

Trikotna zelenica na stičišču Mladinske, Vrbanske in Kosarjeve je relativno nesmiselno urejena. Prehodi za pešce so neprimerno postavljeni, zelenica v trikotniku med cestami je neizrabljena... smiselno bi bilo ob koncu - stičišče Vrbanske in Mladinske - urediti krožišče, ob tem pa bi se lahko bil del Kosarjeve (ki seka Mladinsko in Vrbansko) zaprli za promet in bi bilo mogoče zelenico celo malo razširiti, urediti igrala za otroke, vsekakor pa umiriti promet iz Kamnice proti centru mesta (zaradi krožišča).



Location

Slišimo

Objavil: Borut Jurišić

23.12.2015