Promet
159.Ureditev razsvetljave v podhodu na mariborski tržnici
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Koroška cesta 21, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 22.12.2015
Objavil: Milenka Prelog

Opis

V podhodu, ki vodi pod Koroško cesto na Mariborsko tržnico, že več mesecev ne gorijo luči, ki so tam nameščene. Sem uporabnik garažne hiše pod tržnico. Že pred dvema mesecema sem na pomanjkljivost opozorila tamkajšnjega varnostnika, ki pa je dejal, da so vas na občino že vsaj (takrat pred mesecem dni) obvestili, da v podhodu zamenjate dotrajane svetilke in da ste za to pristojni vi na mestni občini. Večina uporabnikov omenjenega podhoda v zjutraj in zvečer, ko je v podhodu popolna tema, ne uporabljamo. Sprašujem se, ali je zamenjava treh ustreznih žarnic tako velik problem, ali morda prevelik strošek?
Občani imamo občutek, da vam je za nas kratko malo vseeno, vendar upamo, da bodo luči v podhodu v kratkem le zasvetile.



Location

Slišimo

Objavil: Milenka Prelog

22.12.2015
Location

Zaključeno

Na pristojne uradu Mestne občine Maribor o tem nismo bili obveščeni. Informacijo o nedelovanju svetilk na predmetni lokaciji bomo poslali vzdrževalcu javne razsvetljave.

23.12.2015