Promet
141.Ureditev kock ob drevesu
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Partizanska cesta 7, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 19.12.2015
Objavil: Stanislav JECELJ

Opis

Urediti kocke ob drevesu

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Stanislav JECELJ

19.12.2015
Location

Zaključeno

Vprašanje žal ni bolj natančni definirano. Sklepamo, da gre za platane na Partizanski cesti, ki zaradi močne rasti (ta je značilna za to drevesno vrsto, ki tam raste) dvigujejo kocke in asfaltno pohodno površino.
Trajne rešitve za ureditev tega problema ni saj rasti drevesa ni mogoče ustaviti. Napaka je bila storjena v času zasaditve, ko krajinski arhitekt izbral napačno drevesno vrsto.

Odstranitev drevoreda je sedaj ni smiselno, zato bomo v prihodnjem letu poskušali z manjšimi vzdrževalnimi deli obnoviti tlakovane drevesne kolobarje ter vsaj začasno sanirati zadevo.

22.12.2015