Promet
134.Odstranitev drevesa s pločnika
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Na Poljanah 10, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 17.12.2015
Objavil: Dušan Batič

Opis

Na pločniku ulice Na poljanah v bližini bencinske črpalke že vrsto let opazujemo še eno ""packo"". Ob izgradnji ceste in pločnika so slednjega kar prekinili zaradi nekega neuglednega zelenja. In tako je še danes. Pešci lahko hodijo mimo le po kolesarski stezi. Smiselno bi bilo tudi urediti pločnik vsaj do parkirišča, saj veliko ljudi hodi tudi v smeri do trgovine Hofer in stranskega vhoda trgovine Tuš. Sedaj ti hodijo po površini, namenjeni vozilom, ki prihajajo na bencinsko črpalko. To pa je zaradi slabe preglednosti zelo nevarno.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Dušan Batič

17.12.2015
Location

Zaključeno

Zadevo smo pogledali in predali v reševanje pristojnemu koncesionarju za vzdrževanje javnih prometnih površin, podjetju Nigrad d.d., ki bo pločnik uredil takoj, ko bo možno.

21.12.2015