Promet
1086.Ureditev in kontrola
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Cotičeva ulica 15, 2341 Limbuš, Slovenija
Objavljeno: 08.02.2021
Objavil: Polde lojze

Opis

Prosim če lahko uredite še polek table katero prilagam, še kakšne fizične ovire - ležeče policaje in pa večkratno kontrolo glede teže tovornjakov kateri se vozijo po ulici, saj te table so tukaj kjer stojijo brezpredmetne saj se ve da se v tej ulici NOBEN nebo vozo in se ne vozi 30km/h!

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Polde lojze

08.02.2021
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

10.02.2021