Okolje
1084.KOŠI ZA ODPATKE IN ASFALT
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Vzpenjača, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 07.02.2021
Objavil: Rudi Kramberger

Opis

Na Pohorski ulici je premalo košev za odpadke. Na levi strani v smeri proti Pohorju je samo 1 koš.
Na poti od Sp. postaje proti Areni je propadajo asfalt.
Na sprehajalni poti od Arene proti nog. igriščem, postaviti razsvetljavo, koše za smeti in 2 klopci.



Location

Slišimo

Objavil: Rudi Kramberger

07.02.2021
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

19.02.2021
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

19.02.2021