Promet
1072.Bodočnost - težave s kamioni
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Ulica heroja Staneta 1, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 29.12.2020
Objavil: Mile Vidakovic

Opis

Stanovalci na začetku Dalmatinske imamo skoraj vsak dan težave s kamioni, ki nalagajo/razkladajo pri Bodočnosti. Pri Bodočnosti so dobili dovoljenje od občine in so uredili eno parkirno mesto za šleper - čeprav je ulica popolnoma neprimerna za kamione. Od zjutraj do večera vsak dan nalagajo šleperje. Na to smo se že navadili. Problem je ker včasih istočasno naročijo več kamionov in zaparkirajo celo ulico in se sploh ne ozirajo na stanovalce (včasih sploh ne moremo zapeljati iz parkirišča pred blokom na cesto). Danes je prišel rešilec po gospo iz našega bloka in sploh ni imel kje parkirat. Poleg tega so nekateri njihovi zaposleni nesramni in parkirajo svoja vozila pred našim blokom namesto da bi parkirali npr. čez cesto pri Srednji živilski šoli. Priložene slike so posnete danes zjutraj. Na naše pripombr se sploh ne ozirajo.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Mile Vidakovic

29.12.2020
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

30.12.2020
Location

Zaključeno

Spoštovani.

Medobčinsko redarstvo je od 4. 1. do 9. 1. 2021 v Dalmatinski ulici opravilo 13 nadzorov. Kršitev oziroma nepravilnosti ni zaznalo.

Predlagamo, da se zaznane nepravilnosti sporočijo na telefonski številki 02 2201 527 in 040 205 956. V ta namen je od ponedeljka do sobote dežurna redarska ekipa, ki lahko neposredno ukrepa.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

15.01.2021