Promet
1063.Nekoč čista Partizanska cesta
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Partizanska cesta 47, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 09.12.2020
Objavil: Edita Jerovšek

Opis

V letošnjem poletju so nekoč čisto Partizansko cesto "okrasili" z "neurejenimi zelenicami". To kar je naše mesto pridobilo je zgolj neokusna neurejenost in lovilci plevela, listja in ostalih nečastnih predmetov. Časa je bilo dovolj že poleti, da bi to početje dokončali, kot se spodobi, ne pa da je NAŠE mesto iznakaženo s takšno zanemarjenostjo. A ni bila čista Partizanska cesta dosti bolj prijazna do vseh?

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Edita Jerovšek

09.12.2020
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

09.12.2020
Location

Zaključeno

Spoštovani,
Zahvaljujemo se za vašo pobudo in mnenje.
Razlog za nastalo situacijo so nekateri administrativni postopki skladni s predpisano zakonodajo in tehničnimi smernicami, ki niso omogočali dokončno ureditev zelenic.
Podpisana je pogodba z izvajalcem hortikulturne ureditve , ki čaka ugodne primerne vremenske pogoje, da se izvede zasaditev.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

17.12.2020