Promet
1062.Prehod za pešce na Partizanski cesti (pred Urško)
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Partizanska cesta 47, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 09.12.2020
Objavil: Edita Jerovšek

Opis

Kakšen je prehod za pešce, če mora pešec preko "ne zelenice" pač pa blata? Tudi če bi bila to urejena zelenica, je to na prvem mestu varen prehod za pešce, ki je tukaj že od nekdaj, to blato pa se je pojavilo šele letos. Kdo je slep in se ne spozna na svoje delo? Kdo je odgovoren za takšen nesmisel. Lepo prosim, naj ta absurd takoj popravijo!!!

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Edita Jerovšek

09.12.2020
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

09.12.2020