Promet
1061.Kompost na parkirnih mestih
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Ulica heroja Staneta 1, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 09.12.2020
Objavil: Edita Jerovšek

Opis

Na ulici heroja Šlandra v Mariboru se jesensko listje ne čisti po moje že dosti dlje kot to jesen, saj je pod svežim, letošnjim listjem že plast pravega komposta. Kdo je odgovoren za čiščenje?

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Edita Jerovšek

09.12.2020
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

09.12.2020
Location

Zaključeno

Spoštovani!

Zadeva bo predana pristojnemu upravljavcu javnih prometnih površin (Nigrad d.d.), ki bo zadevo izvedel takoj, ko bo glede na vremenske razmere le to tehnično izvedljivo.
Odgovorila. Mestna občina Maribor

17.12.2020