Promet
1057.ureditev razsvetljave na Studenški brvi
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Ob bregu 34, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 10.11.2020
Objavil: Igor Kos

Opis

LED luči ne svetijo na celotni brvi, svetijo slabo, naslon ograje pa je že dolgo potreben obnove

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Igor Kos

10.11.2020
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

18.11.2020
Location

Zaključeno

Spoštovani.
Zahvaljujemo se za pobudo. Na Studenški brvi je zaradi vremenskih vplivov, slabega vzdrževanja in deloma tudi vandalizma ročaj na ograji dotrajan in na več mestih tudi poškodovan (razpoke, lomi, preperelost). Predvideno je, da ga zamenjamo. Zamenjali bomo tudi LED razsvetljavo. Že poleti smo objavili na portalu javnih naročil javno naročilo za izbiro izvajalca, a je bil postopek žal neuspešen. Novo javno naročilo je v teku, zainteresirani ponudniki lahko svoje ponudbe oddajo do 24. 11. 2020 preko aplikacije e-JN
Odgovorila: Mestna občina Maribor

23.11.2020