Promet
1056.Popravilo ceste - Za gozdom
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Za gozdom 39, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 02.11.2020
Objavil: Petra Mušič

Opis

Spoštovani,

Cesta v ulici Za gozdom je makadamska in je zaradi povečanega prometa (izgradnja krožišča z Limbuško in Lesarsko ulico), zelo uničena. Luknje, ki so nastale zaradi dežja in prometa so že tako velike, da bo kmalu prevozna samo še z terenskimi vozili. Dajem pobudo, da bi se čimprej izvedli popravilo te ceste. Lep pozdrav, Petra M.



Location

Slišimo

Objavil: Petra Mušič

02.11.2020
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

03.11.2020