Zemljišča in stavbe
1043.Usnjarska ulica
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Zemljišča in stavbe
Lokacija: Usnjarska ulica 9, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 22.09.2020
Objavil: Uroš Schlauer

Opis

Draga občina Maribor in dragi občani/občanke! Glede na to, da vestno in pridno urejate Glavni trg z Koroško ulico, bi bilo nujno potrebno, da se uredi Usnjarska ulica (ploščad in stopnice). Iz lepo urejenega centra/ trga se pride na zapuščeno ploščad, ki povezuje naš lepi lent. Peša Javna razsvetljava (zaradi katere ljudje urinirajo in opravljajo večjo potrebo kar na stopnicah.) ; ploščad (ob dezju voda dviguje, pronica in odnaša material s ploščadi ;zaraščena/neurejena ploščad,..) ; stopnice in ograja( na njih se ob dezju zadrzuje voda,ki posledično uničuje stopnice in ploščad, na njih se urinira in opravlja večja potreba, erjaveča ograja, štrleči kosi kovine in fasade,...), fasada vrtca propada, kjer so naši najmlajši! Lepo bi bilo, če bi občina konkretno i kakovostno sanirala ploščad, ki sameva od leta 1986. Razen manjših popravil. Hvala za vašo podporo in posluh!

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Uroš Schlauer

22.09.2020
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

23.09.2020