Okolje
1028.Nova fontana - popravilo
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Glavni trg 7, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 26.08.2020
Objavil: Goran Bra

Opis

Ena šoba ne deluje,zunanja. S tiste strani, kot je Stari Gril. Ne deluje že od začetka.



Location

Slišimo

Objavil: Goran Bra

26.08.2020
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

08.09.2020