Promet
1026.Slabo stanje
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Betnavska cesta 108, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 24.08.2020
Objavil: branko vereš

Opis

Že lani smo opozorili na slabo stanje Metelkove ceste pa se ni ni zgodilo nič niti malo se ni spremenilo katastrofa niti malo se ni popravilo pa kje mi živimo



Location

Slišimo

Objavil: branko vereš

24.08.2020
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

08.09.2020
Location

Zaključeno

Spoštovani,
V jesenskih mesecih leta 2019 smo obnovili Metelkovo ulico med Dalmatinsko in Ljubljansko (cestišče, pločnik in zamenjali drevesa). Preostali del ulice vzdržujemo po planu rednega vzdrževanja javnih prometnih površin.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

09.09.2020