Okolje
1019.Stadion
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Betnavska cesta 108, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 16.08.2020
Objavil: branko vereš

Opis

Zopet so polomljeni tlakovci okoli nove tribune res ni lepo videti ne vem zakaj se ne sanira komplet površina saj ni pravilno narejeno zato se lomijo tlakovci hvala za vaše odgovore



Location

Slišimo

Objavil: branko vereš

16.08.2020
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

17.08.2020