Okolje
1014.Polovičarsko opravljeno delo Nigrada
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Gosposvetska -Turnerjeva, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 09.08.2020
Objavil: novak

Opis

Mineva drugo leto, odkar je Nigrad postavil količke na zvoženi zelenici v Turnerjevi ulici. Ker so predolgo mučkali v začetek zime, so oživitev zelenice prestavili na naslednjo pomlad.Medtem so nerodni in brezobzirni vozniki podrli in razmajali marsikateri količek, tako da ne bi bil odveč kakšen pregled in končno zasejanje zelenice!



Location

Slišimo

Objavil: novak

09.08.2020
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

11.08.2020
Location

Urejamo

Spoštovani!

Zadevo bo pristojni vzdrževalec pregledal na terenu ter ustrezno popravil zaščito.
Ureditev travnate površine bomo zaradi vremenskih razmer preložili na jesenski čas.
Odgovorila. Mestna občina Maribor

14.08.2020