Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota
1009.Odprt odvodni jašek - Pobrežje
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota
Lokacija: Puhova Ulica 31, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 26.07.2020
Objavil: Blendor Sefaj

Opis

Na Puhovi ulici, smer Zrkovci - Pobrežje, je odprt jašek na prehodu za pešče brez opozorilnega znaka.

Prosim, če se to čimprej sanira, da ne bo kak nepozoren pešec/kolesar padel noter.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Blendor Sefaj

26.07.2020
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

28.07.2020
Location

Urejamo

Spoštovani,

Zahvaljujemo se za vaše opozorilo. Koncesionarja, podjetje Nigrad smo že obvestili in pozvali, da poškodbo zaščiti in nato sanira.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

29.07.2020
Location

Izvedeno

Spoštovani,

Obveščamo vas, da je bil s strani podjetja Nigrad opravljen ogled na terenu, vendar omenjene nepravilnosti oz. poškodbe jaška ni bilo zaznati.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

04.08.2020