Promet
1007.Podrt znak
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: 1 21, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 23.07.2020
Objavil: Goran Bra

Opis

Jadranska cesta, pri Gasilcih. Leži na pločniku

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Goran Bra

23.07.2020
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

23.07.2020